21 Δεκεμβρίου, 2019 - 15:32
Τελευταία ενημέρωση: 21/12/2019 - 15:05
Τα μικρά παιδιά του δημοτικού σχολείου στον Μητρ. Χαλκίδος
Διαδώστε:
![Τα μικρά παιδιά του δημοτικού σχολείου στον Μητρ. Χαλκίδος](https://www.orthodoxianewsagency.gr/wp-content/uploads/2019/12/IMX_To-25o-Dhm.-Sx.-sto-Mhtropolith_20.12.2019_003-1.jpg)
Την Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου 2019, επισκέφθηκαν το Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Χαλκίδος κ. Χρυσόστομο, μαθητές του 25ου Δημοτικού Σχολείου Χαλκίδος, συνοδευόμενοι από τις δασκάλες τους και του έψαλλαν τα Χριστουγεννιάτικα Κάλαντα.
Ο Σεβασμιώτατος υποδέχθηκε τους μαθητές στην Αίθουσα του Θρόνου της Ιεράς Μητροπόλεως, οπού τους προσέφερε γλυκίσματα και συζήτησε μαζί τους και λίγο πριν αναχωρήσουν, τους προσέφερε μια μικρή ευλογία.
H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.
Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.
Διαδώστε: