17/11/2021 17/11/2021 Mirënjohje për tolerancën dhe harmoninë fetare; për kontributin në kultivimin e humanizmit, vlerave kombëtare e qytetare; për mbështetjen e besimtarëve, qytetarëve e komuniteteve gjatë pandemisë. Toleranca fetare, një vlerë e spikatur e shqiptarëve, prej së cilës duhet të mësojmë të gjithë! Kisha Orthodhokse Autoqefale e Shqipërisë
17 Νοεμβρίου, 2021 - 15:14
Τελευταία ενημέρωση: 17/11/2021 - 15:15

Një takim i ngrohtë me udhëheqësit fetarë, me rastin e Ditës Botërore të Tolerancës

Διαδώστε:
Një takim i ngrohtë me udhëheqësit fetarë, me rastin e Ditës Botërore të Tolerancës
Mirënjohje për tolerancën dhe harmoninë fetare; për kontributin në kultivimin e humanizmit, vlerave kombëtare e qytetare; për mbështetjen e besimtarëve, qytetarëve e komuniteteve gjatë pandemisë.
Toleranca fetare, një vlerë e spikatur e shqiptarëve, prej së cilës duhet të mësojmë të gjithë!

Kisha Orthodhokse Autoqefale e Shqipërisë

H αναδημοσίευση του παραπάνω άρθρου ή μέρους του επιτρέπεται μόνο αν αναφέρεται ως πηγή το ORTHODOXIANEWSAGENCY.GR με ενεργό σύνδεσμο στην εν λόγω καταχώρηση.

google-news Ακολούθησε το ORTHODOXIANEWSAGENCY.gr στο Google News και μάθε πρώτος όλες τις ειδήσεις.

Διαδώστε:
Ροή Ειδήσεων